Tepelná čerpadla, chlazení a klimatizace

Domovní klimatizace

Domovní klimatizace nabízíme jako jednotky nástěnné, podstropní, podparapetní, kazetové, multiinvertor. Cena klimatizace od 12.150,- Kč bez DPH dle výkonu klimatizace.Všechny námi dodávané klimatizace dovedou chladit, topit a další požadované funkce.

Průmyslové chlazení

Pro průmyslové chlazení využíváme kondenzační jednotky dle přání zákazníka s médiem R 404A, 507.
Rozsah teplot LBP -40 °C až -10 °C. Napájecí napětí 220 – 240 V/50 Hz. nebo 3×400 V/50 Hz.

Tepelná čerpadla Panasonic

Principiálně se jedná o tepelné čerpadlo systému vzduch-voda (vzduch-vzduch atd.) využívající energii z venkovního vzduchu, která se pak předává ve formě vody pro vytápění domu a přípravu teplé užitkové vody.

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea se vyrábějí ve dvou provedeních.
Dělený system:

Jedná se o systém skládající se z venkovní jednotky a z vnitřního hydroboxu, na který je pak možné napojit zásobník teplé užitkové vody. Propojení venkovní jednotky a vnitřního hydroboxu vždy vyžaduje propojení chladivovým potrubím. Dělené SPLIT provedení tepelných čerpadel Aquarea je nabízeno ve výkonových řadách 7, 9, 12, 14 a 16 kW topného výkonu.

 

Monoblok systém


Má pouze venkovní jednotku. Instalace nevyžaduje přípojku chladiva a je připojena pouze k systému topení. Tento systém se snadněji instaluje, avšak vyžaduje větší prostor. Monoblok provedení tepelných čerpadel Aquarea je nabízeno ve výkonových řadách  9, 12, 14 a 16 kW topného výkonu