rychlý kontakt

zeptejte se…Opište číslice z obrázku.


Klimatizace

Autoklimatizace pro osobní vozidla.

Tyto klimatizace jsou řešeny stejným způsobem jako originální klimatizace výrobců automobilů. Ruční ovládání klimatizace je ve většině případů řešeno pomocí originálního spínače. Pro některé typy automobilů nabízíme i automatické ovládání klimatizace a to v ceně od 22 900,- Kč včetně montáže bez DPH. Cena klimatizace u nás nejrozšířenějšího vozidla ŠKODA Octavia je v ceně od 39 000,- Kč včetně montáže (bez DPH).

Autoklimatizace pro nákladní vozidla.

Klimatizace dodáváme do všech typů nákladních automobilů a do vozů typu pick up. Autoklimatizace do těchto vozidel jsou řešeny jako originální klimatizace. Ovládací prvek je buď originální, nebo je použit univerzální ovládač. Výkon klimatizace je dostatečně vysoký k vychlazení vozidla. Cena klimatizací pro vozidla se pohybuje od 44 900,- Kč včetně montáže. (bez DPH).

Klimatizace pro speciální vozidla.

Pro autobusy jsou připraveny speciální kity i s rozvody vzduchu. Cena se stanovuje individuálně s ohledem na požadavek zákazníka. U autobusů se chladič klimatizace může umístit jak na střechu vozidla, tak i na podvozek vozidla. Tramvaje, sanitky a vojenská technika se kompletuje podle specifikace zákazníka na výbavu klimatizace.


Umístění kompresoru ve vozidle.